Jakość i profesjonalizm w każdym kilometrze!

  • Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dlatego dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych
  • nadajemy kompleksową opiekę nad transportem towaru na trasach krajowych i międzynarodowych
  • nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym

O nas

Yukon Transit Sp. z o.o. – to Przedsiębiorstwo Handlowo-Logistyczne, które oferuje sprzedaż i transport roślin oleistych (soja, słonecznik, rzepak) i ich pochodnych (olej, makuch),a także pelletów. Spółka-matka PP Yukon Agro na rynku ukraińskim istnieje już ponad 20 lat. W ciągu tego czasu odniosła ona duże sukcesy i została pewnym partnerem dla swoich Klientów.

Yukon Transit Sp. z o.o. już 5 lat zajmuje się importem produkcji ukraińskiej do Polski. Priorytetem na przyszłość jest przewóz towarów z Polski i Ukrainy do krajów Europy Zachodniej.

Przedsiębiorstwo Yukon Transit jest liderem w dystrybucji wysokogatunkowej, ekologicznie czystej i naturalnej produkcji, która była wyróżniona certyfikatami międzynarodowymi. Produkcja jest transportowana w miękkich kontenerach – pojemnikach Big bag. Przewaga takich worków jest w tym, że dysponują dużym rozmiarem i ładownością. Są wygodne w przemieszczaniu, przy podjęciu za stropy. Big bag obniża wydatki na transportowanie surowca i chroni produkcję przed wilgocią.

Odpowiedzialność, stabilność i pewność – to fundament naszej działalności. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, jakościowa produkcja, szybkie terminy transportowania, konkurencyjne ceny, stała obecność towaru na magazynach – wszystko to czyni Yukon Transit dominującym przedsiębiorstwem w swojej branży.

Tylko zdrowe i naturalne produkty

  • jesteśmy bezpośrednim importerem komponentów paszowych od producenta z Kazachstanu, Białorusi i Ukrainy
  • nasi fachowcy na bieżąco kontrolują jakość sprowadzanych produktów
  • indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta
  • dla stałych Klientów oferujemy elastyczny system płatności

Skontaktuj się

Yukon Transit Sp. z o.o.

Al. 29 Listopada 130, LOK. 421
31-406 Kraków

Telefon: +48 503 391 024
E-mail: krakow@yukon-transit.pl