O nas

Yukon Transit Sp. z o.o. – to firma handlowo-logistyczna, która zajmuje się importem i sprzedażą roślin oleistych (soja, słonecznik, rzepak) oraz ich pochodnych (oleje, śruty, makuchy, pellety). Towary importowane są z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, przede wszystkim z Ukrainy, ale również z Białorusi, Litwy, czy Kazachstanu. Spółka-matka PP Yukon Agro na rynku ukraińskim istnieje już ponad 20 lat. W ciągu tego czasu odniosła ona duże sukcesy i została pewnym partnerem dla swoich Klientów.

Drugą gałęzią naszej działalności jest transport międzynarodowy. Obsługujemy takie kierunki jak Niemcy, Austria, Holandia, Francja, Włochy, Hiszpania i wiele innych.

Handel międzynarodowy

Yukon Transit Sp. z o.o. – to przedsiębiorstwo, które zajmuje się handlem międzynarodowym. Od ponad sześciu lat dostarcza ono do Klientów zboża, komponenty paszowe oraz oleje roślinne. W swojej ofercie posiada m.in. takie towary jak: śruta słonecznikowa, sojowa, rzepakowa; makuch słonecznikowy, sojowy, rzepakowy, lniany; lucerna granulowana; drożdże paszowe; DDGS sypki kukurydziany; ziarno soi; ziarno rzepaku; olej sojowy; olej rzepakowy; olej słonecznikowy i wiele innych. Priorytetem na przyszłość jest przewóz towarów z Polski i Ukrainy do krajów Europy Zachodniej.

Przedsiębiorstwo Yukon Transit jest liderem w dystrybucji wysokogatunkowych, ekologicznie czystych i naturalnych produktów, które wielokrotnie były wyróżniane certyfikatami międzynarodowymi. Towary transportowane są w miękkich workach–pojemnikach big-bag. Przewaga takich opakowań jest w tym, że charakteryzują się one dużą ładownością (ok. 1000 kg/sztuka). Są wygodne, ponieważ posiadają uchwyty, które ułatwiają rozładunek. Big-bag obniża wydatki na transport surowca i chroni produkcję przed wilgocią.

Odpowiedzialność, stabilność i pewność – to fundament naszej działalności. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, szybkie terminy realizacji zamówień, konkurencyjne ceny, stała dostępność towaru w ofercie – wszystko to czyni Yukon Transit dominującym przedsiębiorstwem w swojej branży. Na bieżąco kontrolowana jest jakość importowanych produktów, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Do stałych Klientów oferujemy elastyczny system płatności.

Usługi transportowe

  • Jesteśmy przedsiębiorstwem handlowo-logistycznym, które posiada własną flotę transportową. Dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych.
  • Nadajemy kompleksową opiekę nad transportem towaru na trasach krajowych i międzynarodowych.
  • Nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym.

Skontaktuj się

Yukon Transit Sp. z o.o.

Al. 29 Listopada 130, LOK. 421
31-406 Kraków

Telefon: +48 503 391 024
E-mail: krakow@yukon-transit.pl