DOSTAWA

Głównym celem działalności naszego przedsiębiorstwa jest operatywna i pewna dostawa ładunków. Dla tego nasi fachowcy opracowali najlepsze metody sterowania procesami logistycznymi, które zabezpieczają przemieszczanie ładunku dostosowanymi do tego środkami i urządzeniami transportowymi do zleceniodawcy. Realizujemy przewóz ładunków transportem samochodowym – ciągniki, samochody ciężarowe, naczepy, a także transportem wodnym – barki, parowce.

Spełniamy przewóz za pomocą samochodowego (ciągniki, samochody ciężarowe, sczepiania) i wodnego transportu (barki, parowce).


Właściwości naszej kompanii:

  • konkurencyjne ceny;
  • gwarancja całkowitego bezpieczeństwa ładunku;
  • operatywne i odpowiedzialne dostarczenie ładunku do miejsca celu;
  • duży wybór opakowań;
  • ubezpieczenie ładunków;
  • wykonanie załadunkowo-rozładunkowych prac.


Zasadą działalności przedsiębiorstwa jest oznaczenie obowiązków, kosztów i ryzyko, które może wyniknąć w trakcie transpotowania ładunku do zapotrzebowanego miejsca. Oddając przewagę przedsiębiorstwu YukonTransit, Państwo wybierają pewność, bezpieczeństwo i stabilność. Przedsiębiorstwo zabezpiecza operatywne ładowanie i wyładowanie towaru, dostarczenie zamówienia w określony termin do zapotrzebowanego miejsca.
Powierzając nam swoją przesyłkę nasi klienci mogą być pewni, iż bezpiecznie dotrze ona na miejsce przeznaczenia.Głównymi przewagami współpracy z naszym przedsiębiorstwem są: gwarancja szybkiego i sprawnego wykonania zamówień, wysoki poziom obsługi,szczególne podejście do rozwiązania pytań, które powstają w trakcie współpracy, a także dopasowanie do potrzeb klienta i wybóru najlepszego i najbardziej efektywnego rozwiązania transportowego.