O Nas

Yukon Transit Sp.z O.O. - to Przedsiębiorstwo Handlowo-Logistyczne, które oferuje sprzedaż i transport roślin oleistych (soja, słonecznik, rzepak) i ich pochodnych (olej, makuch),a także pelletów. Spółka-matka PP Yukon Agro na rynku ukraińskim istnieje już ponad 10 lat. W ciągu tego czasu odniosła ona duże sukcesy i została pewnym partnerem dla swoich klientów.

Yukon Transit Sp.z O.O. już 2 lata zajmuje się importem produkcji ukraińskiej do Polski. Priorytetem na przyszłość jest przewóz towarów z Polski i Ukrainy do krajów Europy Zachodniej.

Dla dosiegnięcia efektywności transportowania były opracowane nowe sposoby organizacji pracy, kierowania kadrą, byli zatrudnieni fachowcy posiadający wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu spółka gwarantuje operatywną i pewną dostawę produkcji do pożądanego miejsca.

Przedsiębiorstwo Yukon Transit wykonuje przewóz swoich towarów transportem wynajmowanym. Produkcja jest transportowana w miękkich kontenerach - pojemnikach Big bag. Przewaga takich worków jest w tym, że dysponują dużym rozmiarem i ładownością. Są wygodne w przemieszczaniu, przy podjęciu za stropy. Big bag obniża wydatki na transportowanie surowca i chroni produkcję przed wilgocią.

Przedsiębiorstwo Yukon Transit jest liderem w dystrybucji wysokogatunkowej, ekologicznie czystej i naturalnej produkcji, która była wyróżniona certyfikatami międzynarodowymi.
Odpowiedzialność, stabilność i pewność - to fundament naszej działalności. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, jakościowa produkcja, szybkie terminy transportowania, konkurencyjne ceny, stała obecność towaru na magazynach - wszystko to czyni Yukon Transit dominującym przedsiębiorstwem w swojej branży.